WYPOCZYNEK - DLA MIESZKAŃCÓW I PRZYJEZDNYCH!

Aquapark - Hotele - Restauracje - Kemping
tworzymy nowoczesną bazę rekreacyjno-noclegową, która stanie się idealnym miejscem na dłuższy urlop

Zamierzamy stworzyć kompleksową ofertę relaksu i wypoczynku, obejmującą miejsca noclegowe o zróżnicowanym poziomie cenowym, różnorodną gastronomię oraz wodny park rozrywki.

HOTEL

Budowa nowoczesnego obiektu hotelowego z miejscami noclegowymi wraz z częścią konferencyjną umożliwi obsługę ruchu turystycznego obejmującego zarówno klientów indywidualnych jak i grupowych.

AQUAPARK I KOMPLEKS
REKREACYJNY

Uzupełnieniem letniej oferty wypoczynku będzie zespół aquaparkowy z różnorodnymi atrakcjami zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

SCHRONISKO
GÓRSKIE

Na Polanie Kotarskiej powstanie klimatyczne schronisko w góralskiej stylistyce, umożliwiające odpoczynek dla rowerzystów, narciarzy oraz turystów pieszych.

KEMPING

Wśród planowanych inwestycji znajduje się budowa kempingu o wysokim standardzie, z wydzielonymi stanowiskami dla przyczep kempingowych, kamperów oraz namiotów. Stanowiska zaopatrzone zostaną w indywidualne punkty poboru wody oraz podłączenia prądowe.

PUNKTY
WIDOKOWE

Innowacyjna ścieżka wśród koron drzew z możliwością podziwiania panoramy Beskidu - to pierwsza planowana tego typu inwestycja w Polsce!

Dodatkową atrakcję stanowić będą interaktywne punkty edukacyjne oraz nietypowe punkty obserwacji powstałe z wykorzystaniem technologii rozszerzonej rzeczywistości - system łączący świat rzeczywisty z generowanym komputerowo.

Kotarz Arena

Innowacyjny ośrodek, który już niedługo ma szanse powstać w Beskidzie Śląskim. Zakłada budowę wyciągów narciarskich, infrastruktury turystycznej i dbałość o Odnawialne Źródła Energii.

Zintegrowany rozwój

Kotarz Arena to przemyślany i zintegrowany rozwój dla całej gminy. To nie tylko setki nowych miejsc pracy, ale także kompleksowe zadbanie o ład architektoniczny części Brennej oraz szansa na likwidację niskiej emisji.

Czas na Brenną!

Wierzymy w ogromny potencjał naszej gminy. Brenna to piękna miejscowość, której brakuje przemyślanych inwestycji, które skierują ją na dobre tory w promocji turystyki, sportu i rekreacji. Uwierzmy w Brenną!

Kontakt

 • Adres:

  ul. Wyzwolenia 40

  43-438 Brenna

 • Telefon:

  +48 600 882 944

 • Email:

  biuro@kotarzarena.pl

 • Śledź nas:
© 2016 Kotarz Arena
xmlns:fb="http://ogp.me/ns/fb#"
Powered by JS Network Solutions
Ta strona uzywa plikow cookies. Korzystajac z serwisu, wyrazasz zgode na ich stosowanie.   
Jak wylaczyc cookies? AKCEPTUJE